fbpx
Postup vložení a zveřejnění inzerátu je jednoduchý (PL: Aby zobaczyć polskie tłumaczenie, kliknij polską flagę poniżej):

a. Vyplňte následující formulář a vložte do něj jednu fotografii o velikosti max. 9 MB (tedy pokud chcete, fotografie není povinná).

b. Zaškrtněte políčko v okénku s antispamovou kontrolou (a případně odpovězte na otázky) .

c. Nezapomeňte odsouhlasit podmínky inzerce: Inzerce na našich stránkách je bezplatná a odesláním inzerátu souhlasíte s tím, že (a) jeho obsah a vaše údaje budou viditelné komukoliv, (b) inzerát můžeme kdykoliv smazat bez uvedení důvodu, (c) můžeme vás kontaktovat s obchodními nabídkami, (d) v inzerátu budete nabízet jen to, co se týká chovu exotických ptáků. Děkujeme.

d. Kliknutím na tlačítko „Náhled“ se vám zobrazí, jak bude inzerát vypadat. Zkontrolujte si uvedené údaje a případně se vraťte pro jejich opravení; později už nelze inzerát opravit.

e. Pokud je vše v pořádku, můžete inzerát odeslat ke zveřejnění.

f. Inzerát si můžete zobrazit na adrese, která se vám zobrazí, nebo přímo v přehledu inzerátů. Inzerát zde bude viditelný po dobu max. 90 dní.

g. Chcete-li zvýšit o váš inzerát zájem, nezapomeňte sdílet odkaz také na sociálních sítích.

Poznámka: Nechcete-li do pole „Kontaktní osoba“ uvést své plné jméno, stačí napsat jen iniciály, křestní jméno nebo jen „neuvedeno“ nebo jen pomlčku.

 

Kontaktní informace
Informace o položce
Captcha
Podmínky inzerce