Nová EXOTA - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

Anonym, 09.10.2010 20:05

Dotaz na redakci

Dobrý den.V minulém čísle(září) časopisu Exota jste uveřejnili článek o Cites s tím,že bude v dalším čísle pokračovat.V říjnovém čísle jsem pokračování nenašel,bude tedy otištěn v některém následujícím čísle.Děkuji.

Odpovědět | Citovat

Anonym, 11.10.2010 12:28

Dobrý den, celou věc - respektive seznam připravujeme, ale není to jednoduché, neboť existuje několik právních názorů a výkladů. Stejné je to také s "Knihou evidence chovu" - nikdo z kompetentních orgánů nám není ochoten sdělit, jak má vypadat. A když už ji otiskneme - respektive vypracujeme, tak si musíme být 100% jisti, že bude odpovídat zákonům. Honza Sojka

Odpovědět | Citovat

Anonym, 16.10.2010 08:38

Vážená redakcia mam na vás otázku prečo nepradavaťe aj plagáty kanárikov postavových a farebných verím že bi bol o záujem.

Odpovědět | Citovat

Anonym, 18.10.2010 08:02

Cituji: Vážená redakcia mam na vás otázku prečo nepradavaťe aj plagáty kanárikov postavových a farebných verím že bi bol o záujem. Dobrý den, díky za dotaz. Pokud jde o vytvoření plakátů s kanáry, tak asi by nebyl problém připravit plakát postavových kanárů, nic méně plakát s barevnými kanáry je problém. Spočívá to zejména v nedostatku fotografií kvalitních barevných kanárů. A ty nelze vzhledem k úrovni chovu barevných kanárů získat z tuzemských zdrojů. Takže když to shrnu, tak vytvořit plakát postavovýck kanárů nebude problém a možná jej zkusíme vyrobit, ale do postavových kanárů vnejbližší době nepůjdeme. Honza Sojka

Odpovědět | Citovat

Anonym, 31.10.2010 05:46

Promiňte, využiji této diskuse, objednala jsem si plakáty, obdržela jsem je, ale faktura nikde. Davídková

Odpovědět | Citovat

Anonym, 01.11.2010 20:00

k původnímu dotazu : No není to skandál co ta státní správa předvádí? Vymyslí se předpis, po půl roce se vymyslí prováděcí předpis a nyní se vymýšlí, jak to celé vlastně zprovoznit. Hrůza.

Odpovědět | Citovat

Anonym, 02.11.2010 00:06

Cituji: Promiňte, využiji této diskuse, objednala jsem si plakáty, obdržela jsem je, ale faktura nikde. Davídková Dobrý den, napište nám na e-mail: obchod@novaexota.eu je možné, že došlo k nějakému nedorozumění, určitě vše vyřešíme... Králíková

Odpovědět | Citovat

Číslo 07/2017

vyšlo v červenci

Videoreportáže »

Aktuality

18.12.2016

KNIŽNÍ NOVINKA

Průvodce chovem papoušků - kniha

23.11.2016

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

23.11.2016